Duben 2008

Evča - vypadá to jako jednadvacátý díl něčeho pěkného

27. dubna 2008 v 6:32 | Evča |  Vymyšlené knihy
Hope chodila od ničeho k ničemu. Neměla na nic náladu, nic ji nebavilo, byla úplně jiná než před odjezdem do Bradavic. Byla jako vyměněná.

Tajemství rodu 28

27. dubna 2008 v 6:31 | Medea
XXVIII. Žabí kluk
Po Vánocích se škola znovu zaplnila studenty, ale nikdo se dozvěděl co se v noci o Vánocích na Durmoku stalo. Medison seděla v jídelně společně se Sibylou a Damienem.

Tajemství rodu 27

27. dubna 2008 v 6:30 | Medea
XXVII. Nechtěné dary
Medison ležela ve své posteli. Pokoj byl prázdný, když otevřela oči. Ještě stále bylo šero. Vstala, oblékla se a vyšla z pokoje ven. Na chodbách bylo ticho. Damien ani Sibyla očividně v hradě nebyli.

Jak to taky mohlo být 21.

20. dubna 2008 v 18:08 Vymyšlené knihy
V Bradavicích se mezitím všichni rozprchli, aby zjistili jak vypadá škola o prázdninách.Harry s Ronem, Hermionou a Ginny seděli ve Velké síni a hádali co se asi děje v Doupěti, když se rozletěli dveře a vřítil se k nim Nevill s Hannah Abbotovou. ,,Harry,, sotva popadal dech ,,měli by jste jít hned s námi. Někdo se snažil dostat do mrzimorské koleje."

Lilalila v Edinburgu

15. dubna 2008 v 16:32
Ahoj, jak si to tam užíváš? Všichni tě pozdravujeme a já doporučuju pomalu s jejich koblihama. Dělají je obráceně a tak nějak neskotsky hodně marmelády méně těsta, takže žádné bílé triko.

Tajemství rodu 26

9. dubna 2008 v 7:21 | Medea |  Vymyšlené knihy
XXVI. Padlí bojovníci
Medison se držela dračího krku. Objímala ho. Chladný vítr jí strhával slzy ze tváře. Brzy ale začali klesat. Drak dosedl na špičatou skálu poblíž hradu. Medison se ještě chvíli držela a potom si uvědomila, že je již na místě.

Tajemství rodu 25

9. dubna 2008 v 7:20 | Medea |  Vymyšlené knihy
XXV. Nejlepší chvíle, další sníh
Medison vyběhla ven z hvězdárny. Stála na chladném vzduchu a cítila jak ji vítr ochlazuje tvář. Zavřela oči. V její mysli byla zima. Sníh křupal pod kopyty koně a ona hleděla do tmavých očí muži, jež ji svíral ve svém náručí.

Jak to taky mohlo být 20.

1. dubna 2008 v 22:35 | Hadaku |  Vymyšlené knihy
Kapitola 20.
,,Sakra, kde je ten Vernon" ječela teta Petúnie řítíc se směrem k nim. Harry najednou zjistil, že Hermiona, Ron i Ginny zmizeli a nechali ho tetě napospas. ,,No teto" začal opatrně Harry ,,strýc prohlásil cosi o tom, že není skunk, aby odsud utíkal…" Petúnie ho zarazila mávnutím ruky. ,,¨Pojď!" zavelela a řítila se do stanu za ostatními. Sotva odhrnula vstupní plachtu zůstala jak solný sloup. Vernon křepčil uprostřed parketu a halekal až uši zaléhali.