Červenec 2010

Moji drazí spisovatelé ...

29. července 2010 v 16:41 | Jarka |  My-BSA
Udělala jsem si radost a přečetla jsem si Putování Sedmožroutů od začátku až do konce. Tedy od předávání darů v Luxoru až po úplně poslední příspěvek z Azkabanu. Přečetla jsem to všechno.
A víte co? Je to skvělý, úžasný, perfektní...

Jsme tak dobří!!! Jsem pyšná, že jsem s tím začala. Že jsem Sedmožrouty poslala na cesty. Ať už do Londýna nebo pro máslový ležák. A ještě pyšnější jsem na vás! Protože to, co jste vytvořili z Azkabanu je perfektní. Zvláštní dík patří samozřejmě Jiřímu a Evi, protože jsou to právě oni, kdo se na tom nejvíc podílel.
Ty příběhy mají spád, mají hlavu i patu, jsou dobrodružné a vtipné (pravda je, že u toho, kterak Jiří otevírá bránu písničkou od Pepíčka Zímy jsem řvala smíchy). Zkuste si to taky přečíst najednou a pochopíte.

Pojďme psát dál... Prosím, prosím. Je to tak napínavé, že jsem zuřila, když byl konec nekonec. Jestli se nebudete zlobit, zkusila jsem alternativní začátek další kapitoly...

Jen mi řekněte, jestli chcete vyvěsit další kapitolu, kterou budete psát, sem dopředu.

Ach jo...

8. července 2010 v 13:20 | Jarka |  My-BSA
Ach jo... Je to ale smutný pohled! Kde nic, tu nic.

Blíží se 3. výročí Vy-víte-čeho a tady je mrtvo a prázdno.

Přeji vám všem krásné prázdniny a dovolené a když se tady zastavíte ( a počítadlo říká, že sem občas mrknete ) tak napište jak se máte a co děláte. Těch pár písmenek vás nezabije

Já se mám dobře... Vaše Jarka